Monika Orłowska

radca prawny

Jestem radcą prawnym. Mam za sobą kilka lat pełnienia obowiązków prokuratora. Wcześniej pracowałam w samorządzie terytorialnym. W zakresie swoich obowiązków miałam współpracę z organizacjami pozarządowymi i lokalnymi przedsiębiorcami.
[Więcej >>>]

Skorzystaj z pomocy

Pomoc prawna

Potrzebujecie Państwo fachowej pomocy prawnej?

Podejmujecie ważną, rodzinną lub biznesową decyzję?

A może sprawa, z którą przyszło się zmierzyć jest emocjonalnie tak ciężka do uniesienia, że po prostu niezbędna jest osoba, która będzie Państwa reprezentować?

Bez względu na przyczynę, dla której zaistniała potrzeba pomocy prawnej – najlepszą opcją jest bezpośredni kontakt z profesjonalnym prawnikiem: adwokatem lub radcą prawnym.

Pomoc prawna może być udzielna podczas wizyty w kancelarii, ale także sprawę można omówić  mailowo lub telefonicznie. Wszystko zależy od konkretnych okoliczności i ustaleń z wybranym prawnikiem.

Co do zasady – w przypadku chęci skorzystania z porady telefonicznej lub via e-mail konieczne jest wcześniejsze podanie swoich danych osobowych, danych do faktury i dokonanie przelewu w ustalonej kwocie.

Aby zarezerwować termin spotkania w kancelarii niezbędny jest wcześniejszy kontakt z co najmniej jedno lub dwudniowym wyprzedzeniem.

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z mojej pomocy prawnej, zapraszam do kontaktu telefonicznego, pod numerem 0048 530 892 582. Można także skorzystać z poniższego formularza.  Proszę pamiętać, że nie udzielam pomocy prawnej osobom anonimowym.

 

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Monikę Orłowską, działającą pod firmą Kancelaria Radcowska i Mediacyjna Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.