Monika Orłowska

radca prawny

Jestem radcą prawnym. Mam za sobą kilka lat pełnienia obowiązków prokuratora. Wcześniej pracowałam w samorządzie terytorialnym. W zakresie swoich obowiązków miałam współpracę z organizacjami pozarządowymi i lokalnymi przedsiębiorcami.
[Więcej >>>]

Skorzystaj z pomocy

Dlaczego nie prowadzę spraw rozwodowych

Monika Orłowska02 lutego 2023Komentarze (0)

*Szanowni Państwo, co jakiś czas dzwonicie z prośbą, bym pomogła w sprawie rozwodowej. Napisać pozew, odpowiedź na pozew, reprezentować przed sądem.

Czasem polecają mnie osoby, które kiedyś w takiej sprawie reprezentowałam i im pomogłam.
Stety, albo niestety – od lat nie prowadzę już spraw rozwodowych. Nie przyjmuję. Odsyłam do znajomej adwokat o której wiem, że jest rzetelna i zapewni najwyższy poziom wsparcia.

Po latach „wygrywania” spraw rozwodowych, wygrywania wysokich alimentów i tak dalej.. zdecydowałam, że ja chcę pomagać moim Klientom się porozumieć, a nie – dzielić.

Chcę pomagać w szukaniu porozumienia, wzajemnego wsparcia, odbudowywaniu zaufania i uczenia się przyjmowania odpowiedzialności.  Za swoje słowa, czyny i decyzje. Za złożone obietnice i przyrzeczenia. Za  własną Rodzinę.

Bo rodzina, to nasz ogromny skarb. Chcę pomagać ten skarb budować, gromadzić, wzmacniać, a nie – tracić.

Z roku na rok utwierdzam się w słuszności tej decyzji.

Jest wiele narzędzi prawnych, które pomagają wspierać rodzinę.
Mogę je Państwu pokazać i pomóc z nich skorzystać.

Mediacja, alimenty, sprawy karne, wypłata zarobków do rąk małżonka, korzystne małżeńskie umowy majątkowe, prawne przygotowanie się do małżeństwa jeszcze przed jego zawarciem, podziały majątku, przetasowania w majątku osobistym i wspólnym, zarządy sukcesyjne i inne – w tym mogę pomóc i chętnie to uczynię.

W rozwodzie – nie. Zbyt wielki ból serca.

 

POMÓŻ SOBIE - POMÓŻ INNYM

Powiedz mi o tym, że dzwonisz/piszesz do mnie po przeczytaniu tego artykułu, dzięki temu 10% honorarium trafi na konto Fundacji web.lex.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Monikę Orłowską, działającą pod firmą Kancelaria Radcowska i Mediacyjna Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: