Monika Orłowska

radca prawny

Jestem radcą prawnym. Mam za sobą kilka lat pełnienia obowiązków prokuratora. Wcześniej pracowałam w samorządzie terytorialnym. W zakresie swoich obowiązków miałam współpracę z organizacjami pozarządowymi i lokalnymi przedsiębiorcami.
[Więcej >>>]

Skorzystaj z pomocy

Mój pierwszy wpis..

Monika Orłowska24 września 2017Komentarze (0)

radca prawny Monika OrłowskaMój pierwszy wpis, a właściwie zdjęcie tu zamieszczone dedykuję mojej siostrzenicy, autorce rysunków, opublikowanych na TEJ stronie. Bardzo jej zależało, aby to właśnie, poniżej prezentowane zdjęcie, firmowało mój nowy blog.

Początkowo tematyka tego blogu miała być nieco inna, węższa.

Do wyboru by trzy opcje, trzy zdjęcia. Pytałam o radę różnych, ważnych dla mnie, najbliższych osób. O podzielenie się opinią poprosiłam także znajomych. Całą historię i wszystkie możliwe opcje kolorystyczne można prześledzić tutaj.

Ostateczny wybór widać obok.

Pomyślałam jednak dzisiaj, że nic strasznego się nie stanie, jeżeli i to zdjęcie, wybrane przez moją siostrzenicę, znajdzie się w tym miejscu.

Z pozdrowieniami!

POMÓŻ SOBIE - POMÓŻ INNYM

Powiedz mi o tym, że dzwonisz/piszesz do mnie po przeczytaniu tego artykułu, dzięki temu 10% honorarium trafi na konto Fundacji web.lex.

W czym mogę Ci pomóc?

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Monikę Orłowską, działającą pod firmą Kancelaria Radcowska i Mediacyjna Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

    Następny wpis: